Konference ve Vídni, v Ulmu a v Oltenu

7. listopadu 2008 v 15:27 | Radomil Hradil |  Zprávy, novinky, informace
Vídeň
Rakouská akademie celostní medicíny GAMED pořádá 15. listopadu 2008 na klinice Otto Wagner Spital ve Vídni konferenci Mobilfunk und Gesundheit na téma "vliv elektromagnetických polí na lidské tělo".
Na konferenci vystoupí Dr. Kundi, Dr. Oberfeld, Dr. Schmidt, Dr. Braun von Gladiss, Dr. Eger, Dr. Jandrisovits a ing. Gut.


Ulm
V německém Ulmu se ve dnech 31. října až 2. listopadu 2008 konal 14. mezinárodní světový kongres "Nový vědecký výhled", tentokrát na téma "Mobilfunk und Mikrowellenstrahlung belasten Ihre Gesundheit!" (Mobilní telefony a mikrovlny zatěžují vaše zdraví!).
Na konferenci vystoupili Dr. Carlo, Dr. Warnke, léčitel L. Waldmann, Dr. Loske a Dr. Móllica.


Olten
Švýcarské zájmové sdružení postižených elektrosmogem Gigaherz pořádalo 25. října 2008 v Oltenu 6. mezinárodní kongres postižených elektrosmogem. I když někteří dezinformátoři šířili zvěsti, že kongres se kvůli nezájmu veřejnosti ruší, opak byl pravdou - počet účastníků byl nejvyšší v historii kongresů. Na kongresu referoval mj. prof. H. Rüdiger z Vídně, který vysvětlil zákulisí intrik na Vídeňské lékařské univerzitě, jejíž rektor se snaží diskreditovat výzkumy provedené na této univerzitě a prokazující genotoxicitu VF EMP.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama